Kucharz Wino

Bankiety firmowe

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest organizacja przyjęć i bankietów według najlepszych wzorców i ukształtowanych latami doświadczeń nabytych na rynku gastronomicznym.

Formuła współpracy jaką proponujemy Państwu pozwala ustalić menu i zarezerwować salę, lokal lub stolik. Kontaktują się Państwo z nami przez e-mail lub telefon informując nas o Państwa oczekiwaniach co do rezerwacji. Po niedługim czasie przedstawiamy w dowolnie wybranej przez Państwa formie (mail, fax, telefon) odpowiedź z możliwymi opcjami organizacji imprezy. W następnym etapie :

  • Ustalane są różne rodzaje menu w ścisłej konsultacji z Państwem. Zakres kosztów kształtował się będzie tylko i wyłącznie zależnie od Państwa preferencji. Ceny jakie przedstawimy, są konkurencyjne w stosunku do kosztów jakie musieliby Państwo ponieść w innych lokalach o podobnym standardzie.
  • Pomożemy w organizacji wszelkich nietypowych Państwa oczekiwań zarówno w trakcie imprezy jak również tuż przed i po rezerwacji.

Naszym niewątpliwym atutem jest elastyczność. Dzięki specyfice lokalu możemy organizować małe bankiety na 30 osób oraz większe przyjęcia firmowe dochodzące do 100 osób.

Serdecznie Zapraszamy!

Organizujemy również bankiety i przyjęcia poza naszą Restauracją - catering

Aktualności

18.06.2012r.

Przebudowa strony internetowej
www.duet-krotoszyn.com.pl Już niebawem otwarcie nowego działu "Oferta dla firm". Serdecznie zapraszamy!