Kucharz Wino

Restauracja

Polecamy przede wszystkim dania tradycyjne, naturalne – bez wspomagających dodatków, czyli dosłownie dania domowe z kuchni staropolskiej oraz regionalnej, opartych na zdrowym i smacznym jedzeniu. Za ten wykwintny smak i naturalność potraw, jesteśmy bardzo cenieni przez klientów.

Postawiliśmy na jakość, dlatego zapewniamy fachową obsługę i proponujemy bardzo obszerne menu.

Restauracja posiada:
  • dwie niezależne sale konsumpcyjne na 30 miejsc
  • oraz salę bankietową na imprezę okolicznościową – 150 miejsc

Jednak co najciekawsze, wcale nie trzeba zasiąść przy stoliku w restauracji, żeby móc skosztować nasze potrawy i dania, bowiem od 2002 roku, nasza firma prowadzi Catering – dostarczając posiłki na imprezy rodzinne, firmowe, festyny i spotkania okolicznościowe.

Sami podejmujemy się pełnej organizacji imprez okolicznościowych, zarówno dużych, jak i kameralnych, zapewniając pełną obsługę gastronomiczną, kelnerską, jak również prowadzenie całych imprez od początku do końca. Jesteśmy bardzo elastyczni cenowo, jak i kulinarnie. Klient może sam decydować o wyborze menu. Urządzenia, którymi dysponujemy, są bardzo nowoczesne i niezawodne. Oprócz bemarów, mamy m.in. piec konwekcyjno-parowy, w którym przygotowuje się większość potraw – to w nim właśnie można np. upiec prosiaka bez udziału tłuszczu.

Aktualności

18.06.2012r.

Przebudowa strony internetowej
www.duet-krotoszyn.com.pl Już niebawem otwarcie nowego działu "Oferta dla firm". Serdecznie zapraszamy!